Сироватка Avon Anew Renewal Protinol Power | Відгук з Фото До і Після

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Кажуть, щоб остаточно не зʼїхати з глузду, треба відволікатись від новин і фокусуватись на буденних речах або улюблених хоббі. І це працює. Весь цей час я завзято як ніколи доглядала за своїм обличчям. Ні, не тому що мені було конче важливо, щоб моя шкіра гарно виглядала у сховищі, а тому що рутина створює відчуття хоч якогось контролю, коли все решта ти, здається, не контролюєш. Це дає краплю заспокоєння (ну і на випадок, якби всі мої запаси догляду знищили або довелось покинути, то я хоч чимось встигла б скористуватись. О – оптимізм).

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Одним із таких засобів, які допомагали мені не поїхати дахом була сироватка від Avon, яку я отримала на тестування декілька місяців тому від Напробу і Марі Клер. Звісно, хотілося б поділитись враженнями від неї за інших умов і обставин, адже продукт мені надзвичайно сподобався. Але, на жаль, як є. 

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Технічні Характеристики

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Отже, почну з початку, з упаковки. Для мене доглядова косметика – це не тільки про користь для краси і здоров’я шкіри, а й про естетичну насолоду. Тому, зовнішній вигляд продукту – це майже запорука того, що я буду ним користуватись. 

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Так от, сироватка Avon мене дуже приємно вразила з першого погляду. Лаконічне і водночас вишукане оформлення виглядає дуже привабливо. На коробочці міститься інформація про склад продукту, а для зручності, всередині знаходиться інструкція, перекладена багатьма мовами. Сама ж коробочка спочатку загорнута у слюду, що гарантує цілісність і недоторканність продукту. 

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Флакончик виконаний із добротного прозорого скла, через яке можна безперешкодно спостерігати його чарівний вміст. Сироватка одразу приковує до себе погляд, адже має ніжно-рожеве забарвлення, наче пелюстки троянди, із великою кількістю перлинного шиммера, який грайливо мерехтить на сонці. Я вже не могла дочекатись, щоб нанести цей чарівний еліксир на обличчя. 

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Що стосується практичної сторони, мені дуже подобається помповий дозатор. Вважаю його одним з найзручніших і найгігієнічніших рішень для будь-якої доглядової косметики, зокрема сироваток. Дозатор дозволяє з легкістю відміряти необхідну кількість продукту, при цьому він не «плюється» і не западає, як то часто буває. 

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Як можна зрозуміти, оформлення сироватки мені прийшлося дуже до душі. Вона стала справжньою прикрасою моєї доглядової полички і мені геть не потрібно нагадування, щоб нею користуватись, адже рука сама тягнеться до флакончика. 

Відео розпакування і текстуру можна переглянути нижче:


Враження і результат через тиждень тестування (До/Після)

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Тепер перейдемо до найцікавішого – до вражень від самого продукту, який, забігаючи наперед, особисто на моїй шкірі досить ефективно себе проявив.

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Сироватка має легку гелеву формулу з ніжнім квітковим ароматом. На шкірі він відчувається деякий час після нанесення, але загалом досить швидко зникає. Я позитивно ставлюсь до парфумованих косметичних засобів, тому для мене наявність аромату – це приємний бонус.

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Консистенція у сироватки Avon Anew Renewal Protinol Power помірно-густа, вона не намагається втекти зі шкіри під час нанесення, але при цьому дуже легко розподіляється. До того ж, вона ідеально підходить для використання з масажером – чи то роликом, чи гуаша, оскільки вони з легкістю ковзаються по сироватці без тертя і шкіру не тягнуть. Щоб нанести на все обличчя, необхідна зовсім невелика кількість сироватки. Тому, я можу сміливо назвати цей продукт економічним. 

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Відчуття після нанесення дуже приємні. Завдяки своїх гелевій формулі, сироватка Ейвон одразу створює відчуття приємної прохолоди, яке змінюється комфортом і заспокоєнням. Вбирається шкірою досить швидко, що я надзвичайно ціную зранку, адже не треба чекати, щоб нанести зволожуючий крем. Незначне відчуття липкого шару після поглинання присутнє, але ні волосся, ні наволочка вночі до обличчя не прилипають, оскільки це нівелюється подальшим нанесенням зволожуючого крему. 

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After Ingredients

До речі, як із кремом, так і з тональним засобом сироватка не конфліктує. Навпаки, вона чудово готує шкіру до нанесення макіяжу – робить її гладенькою і зволоженою, тональний на ній легко тушується, не підкреслюючи лущення чи сухість. 

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Шкіра у мене комбінована, часто буває зневоднена, тому лущення і відчуття стягнутості мені не чужі, але Т-зона зазвичай жирна і дуже швидко починає блистіти. До того ж, часто з’являються запалення і легко забиваються пори. 

Сироватка чудово підійшла моєму типу шкіри – сухі ділянки вона зволожила, при цьому не переобтяжуючи і не перенасичуючи. А тому, блистіти шкіра раніше звичайного не починає. До того, ані забитих пор, ані подразнень у мене сироватка не викликала. Що ж стосується пор, то сироватка дійсно зменшує їх видимість. Шкіра обличчя виглядає більш гладкою і рівною. Не в останню чергу це досягається завдяки блискучим мікрочасточкам, які сироватка містить у собі у великій кількості. Проте, ці мікрочасточки настільки делікатні, що вони не тільки не відчуваються на шкірі, але і зовсім на ній непомітні. Натомість, вони відбивають і розсіюють світло, тим самим роблячи шкіру більш сяючою і здоровою на вигляд, наче підсвіченою зсередини.

Я наношу сироватку двічі на день на очищену шкіру зранку і ввечері під зволожуючий крем, тому на додачу до того, що вона забезпечує моєму обличчю свіжий і яскравий тон упродовж всього дня, сироватка також гарантує, що зранку я прокинусь з відпочившим на вигляд обличчям. 


Окрім зменшених пор і сяючого, більш доглянутого обличчя, хочеться відзначити позитивний вплив сироватки на зморшки. Моє слабке місце – це зморшки на лобі, вони там найбільше виражені. Тому я завжди перевіряю ефективність антивікових засобів на цій зоні. Так от, в результаті тижневого використання сироватки Avon Anew Protinol мої зморшки на лобі дійсно стали менш помітними. Думаю, фото «До/Після» це скаже краще за будь-які слова. Звісно, вони не зникли повністю, але я цього і не очікую, тим паче за такий короткий термін. 

Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Підсумки

За подальший період використання сироватки Avon Anew Renewal Protinol Power мені, здається, не тільки вдалося підтримувати досягнутий результат, а й покращити його. Після того, як я припинила використовувати сироватку (а це десь тиждень), ефекту відміни не наступило. Шкіра зберігає доглянутий вигляд і зморшки поки не проявились, навіть не зважаючи на те, що останнім часом хмурюся я майже постійно. 
Avon Anew Renewal Protinol Power Review Before After

Загалом, я дуже приємно вражена ефективністю сироватки Avon Anew Renewal Protinol Power, якість якої виявилась на преміальному рівні. Тому, я залюбки додам її до маст-хевів. До того ж, завдяки їй, я заново відкрила для себе бренд. І тепер маю бажання спробувати інші доглядові засоби і лінійки. 

Дякую NaProbu і Marie Claire за таку чудову можливість протестувати цю новинку. І дякую всім за увагу до мого відгуку. Сподіваюсь, в нашій любій країні скоро настане cпoкiй, а доти ви і ваші рідні у бeзпeцi ❤️

Recommended

Comments